Červenec 2009

Nebudem tu :(

29. července 2009 v 17:45 | Yuuki |  Denníček
gomenasai mina velmi mi je luto ale nebudem tu asi 4 dni idem pa prosim SB nemažte si ma Dakujem vaša Yuuki

Destiny? :)

29. července 2009 v 13:54 | Yuuki
Kraasny :)

Hinata Je tehotná!? Ale s kým?

28. července 2009 v 9:18 | Yuuki
Z kým je Hinata tehotná??? xD
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
xD Jashinizmus 4eweer xD

Waaa!?!?Bude to naozaj?!

27. července 2009 v 17:19 | Yuuki
Co si o tom myslíte???:D:D:D:D

Diploom :)

27. července 2009 v 16:58 | Yuuki
Dakujeeem Mayy za kwaasniii diploom :)

Gomeeeeeeeen

25. července 2009 v 19:21 | Yuuki |  Denníček
Noo na mojom blogu sa nakusla téma čo som stvárala že mam preseknutu ruku nooo...Spadla som kvôli nohe v sadre...predvčerom sme ja a oco šli autom domou od babky..no nejaký debil do nas narazil. Ocovi nic není lebo som ho kryla xD odniesla to moja noha :D:D:D:D:D:D:D ale články tu budú nebojte sa :)
prežijeeem
Waša Yuuki

TO SOM SEM DAŤ MUSELA!

23. července 2009 v 20:43 | Yuuki |  Denníček

ALL BY GEJB http://147.32.8.168/?q=node/62968

-----Naruto sa pomaly a iste dostáva viac a viac do povedomia nášho národa. Oficiálnu cestu započalo všetkými tak "obľúbené" vysielanie Naruta v češtine. a jojo, JETIX go!
Ďalej súťaže so zberom nálepiek z croissantu/ale to mi až tak nevadilo :P a teraz pricháza pravdepodobne i prvá kniha na českom trhu, ktorá tento seriál spomína. Prečítala som ju celú, ale ako napísal Gejb : " první tři strany a už jsem nevěděl, jestli smichy řvát, nebo vzteky brečet"....

P.S. Mrkněte se nad název knihy? Co že je to tam za obrázek? Jen by mě zajímalo zda jeho autor souhlasil s použitím jako součásti přebalu knihy a zda má autorka právně ošetřeno, že zmiňuje Kishimotovo dílo. Dole po perexom. Ak máte čas, tak prosím prečítajte Celé :)Prikladám aj tie "najlepšie z najlepších"
1. Narutovi a Hakeovi je 12.
2. Naruto má už na netu 2000 dílů.
3. Itači.
4. Já Saskeho nesnáším, je to takový cvok.
5. Na netu je přes tři milióny blogů o Narutovi... To jsou blogy, které si my ninžové děláme sami.
6. Viděla jsem, že maminka a tatínek by chtěli být chvilku sami a povídat si po svém, tak jsem šla brzy spát. (jen doufám že má naše malá ninža dostatečně odhlučněný pokoj, aby ji, tím jak si sem tam tátové a mámy po večerech "povídají", spolu se zbytkem paneláku neprobudili)

OSMICKU ODPORUCAM PRECITAT LEN NA VLASTNE RIZIKO XD
8. Po tom, co se ninžin táta v lochu mrkl na Naruta, napsal ninži tohle: Někdy je tam dost brutality, ale je to jen pohádka a i pohádky jsou dost brutální, (že by si konečně někdo uvědomil, že české, ale nejen české pohádky jsou taky pěkné krváky plné sekání hlav drakům, pálení starých babek - co vypadají jako ježibaby - malými dětmi, požíráni babiček vlky atd...) řekl bych hororové. Jsou tam děti jako ty a tvoji kamarádi, proto jsou vám tolik blízké. Mají mimořádné schopnosti a který kluk nebo holka by nechtěl být tak trochu ninžou. Ale nic se nesmí přehánět. Je tam i smrt a ta je definitivní. Zatím ještě nikdo neumí mrtvého probudit k životu. Dost se tam se smrtí hazarduje a to nejde. Já vím, že to vidíte v každém akčním filmu, ale ty jsou určené pro dospělé a ne pro děti, i když vím že se na ně díváte. (Tak tohle je fakt bomba. Co to vlastně chce autorka jako říct? Zdá se mi, že s každou další větou popírá tu předchozí. Nejdřív snad tvrdí, že Naruto není pro děti, pak že pohádky jsou taky brutální a pro děti jsou, tak proč by se děti nedívaly na Naruta, pak zase, že se v Narutovi hazarduje se smrtí - takže zase pro děti vhodný není a že je stejný jako filmy pro dospělé, které pro děti taky vhodné nejsou, ale dospělí je dětem povolují. Tak sakra, co to jako má být!?!?!? Jedno je nevhodné, ale povolíme to, a druhé vhodné není, tak to zakážeme, protože to je údajně určeno pro děti? To zní jako alibizmus. A co se týče toho hazardování se smrtí, tak v knize se kouká jen na Jetix, tam je Naruto vytržený z kontextu a o tom, jak je to v Narutovi s hodnotou lidského života nemá pro boha autorka asi ani páru.)

9. Pustila jsem si blog Naruta a četla co napsaly holky otaku, to znamená čtenářky a malířky obrázků. (malovat obrázky jsem nikdy moc dobře neuměl, ale číst je, to už nezvládám vůbec) Občas
se musím i smát a někdy si říkám, že mají IQ malé tykve.(tak to od někoho, kdo označuje otaku za čtenáře a malíře, fuckt sedí)- navštívila "autorka" niekedy blogy fanyniek HSM, HARRYHO POTTRA, atd. Navštívila "autorka" vôbec Nejaký Normálny blog???
Dovolím si pochybovať. Pretože-google je fajn kamarát
10. Já přece miluji Gara a teď ze všeho nejvíc Hakua! (a co Sasukua, Liua, Kibua a Nejiua????)

Další z hlodů, tentokrát z vysvětlivek na konci knihy: Jmenuji se Sakura - wataši wa Sakura desuka
Pro ty, co to nepochopili: Jde o to desuka. Slabika "ka" na konci věty se používá jako vyjádření otázky (to, že se píše zvlášť radši pomineme). Čili správný český překlad by měl být: "Jmenuji se Sakura?" - objevila Mikano-Rein from konoha.cz
a nájdete tu aj komentáre niektorých z otaku. Teta spisovateľka... čo je to otaku? a viete vy, čo je to vôbec anime? :-* Lebo "To sa niekomu len tak nepodarí, poštvať proti sebe naraz tisícky ľudí ;)"
by Alea : ezus XDDD já si to chci přečíst XD u toho by se otaku musel tak nasmááát! =D lidi, vy jste nepochopili autorku... ona to je totiž určitě parodie, určená pro nás, kdo tomu rozumíme, abychom se zasmáli! =D jinak to nevidim XDDDDDDdd
by Rittsu-chan: Presne, nevim jestli mam brecet smichy nebo vstekem....na jednu stranu je to celkem vtipny...a na druhou stranu by si ta "postarsi pani"(snazim se byt jen slusna doopravdy bych ji nazvala trosinku jinak ) mela uvedomit ze by nemela mluvit o necem cemu vubec ale VUBEC nerozumi. Pak se ma nekdo divit ze sou antifanoucci Naruta, kdyz si cirou nahodou clovek co Naruta nikdy nevidel neco takovyho precte...ale Gejb to udelal svejma komentarema snad jeste vtipnejsi nez to je takze kdyz mate blbou naladu doporucuju tohle :-D¨ ps: chudinka Kishimoto muj milovanej zlatej klasnej*LOVE* co mu to ta ....jsdjsdsjdjdjdjdj udelala?
Ja sa asi zabijem takto ešte nik Nik nik nasvete nepoškvrnil naruta! ZABIJEM CELE TO NAKLADATELSTVO A AUTORKU

Sutaaaaž xD

23. července 2009 v 14:48 | Yuuki |  Denníček
Awooj Lidiii Prosim zahlasujete nám v Tejtooo Sutaži? Boli by sme vdačné...A prosím Zahlasujte tam za Sakuru3021 ne za mna xD Ale kto chce nech hlasuje
Inac prvým 5 spravíme diplomy :)
Taak stačí vyplniť toto
1)Meno
2)Blog (Ak nemate Newa)
3)Co na diplom :)
Dakujeme

Kawaiii! xD

22. července 2009 v 15:53 | Yuuki
Strasne sa mi paaci tento pictiiiik :) Dlho som ho hladala a tak kopírovať LEN zo ZDROJOM! xD

Hmm? Nefim Nefim...xD

22. července 2009 v 7:51 | Yuuki |  Denníček
Ako názou hovorý............................NEFIM CO MAM PRIDAVAŤ! Sakra doteraz sa mi nic také nestalo ale život je krutý a tak sa to stat Muselo. xD Divný výkec ja viem ale chcem vas o nieco poprosiit......SORRYYYYYYYYYYYY!
Gomen Gomen Gomen! Asi ma Sakura3021 zabije že tu nič nepridávam Gomenasaaaaaaaai