Červen 2009

Vyhodnocení pro Ami-chan

30. června 2009 v 17:16 | Sakura3021

Jmenuješ se Amami(Ami) Etsuko a je ti 16 let. Si ANBU a jsi mist v ninjutsu a docela dobře ti jde medical jutsu.Tvá nejčastější zbraňje Katana a tvůj bojový pomocník je Ohnivý drak který ti hodně pomáhá.
Tvá povaha: Bláznivá, vtipná, sebevědomá, odvážná, spontální, přátelská, tvrdohlavá, drzá, bojovná…..
Nesnášíš: Sasukeho a Sakuru
Miluješ: Naruta Xd
Nejlepší kamarádi: Naruto, Hinata, Temari, Ten-Ten, Lee
Tvůj démon: Ohnivý drak
Klan: Etsuko
Minulost:
Docela smutná když ti bylo 7 let utekla si z domova a pak trénovala sama.
Tvůj sen: Být nejlepší kunoichi kterou kdy svět poznal

Vyhlašujeme S.O.N.B

30. června 2009 v 16:52 | Sakura3021+ Yuuki |  O blogu
Téma: Obrázky
Čeho: Jakkékoli postavy z Naruta-může být i pár záleží jenom na vás

tAK do komentáře stačí napsat
Jméno:
Blog:
Adresa obrázku:

Vaše povídky

30. června 2009 v 16:46 | Sakura3021+ Yuuki
Takže ode dneška vám budeme zveřejňovat VAŠE povídky. Stačí napsat na email
lucy141@seznam.cz


S pozdravem Sakura3021 a Yuuki

NoVá pOvÍdKa- nIkDy nEřÍkEj nIkDy!

28. června 2009 v 21:11 | Sakura3021


Hlavní postavy: Yoko Ayme(Uchiha), Neji Hyuuga, Itachi Uchiha…….Sakura, Sasuke, Hinata, Naruto, Yuuki Botan……
Motto: Dej každému dni šanci, aby se stal tím nejkrásnějším dnem tvého života!
Děj:
Vše se to odehrává ve vesnici skryté v listí. Ve vesnici je ale něco úplně jinak. Itachi Uchiha hledaný ninja S třídy a bývalí člen Akatsuki se vrátil do Konohy. Řekl Sasukemu pravdu o tom že byl donucen klan vyvraždit a Sasuke mu odpustil. Itachi se usadil v Konoze a dokonce si našel i dívku. Ano jeden den přišli do vesnice 2 dívky a Itachi se do jedné z nich zamiloval. Jmenovala se Yoko Ayme. Měla krásné dlouhé blonĎaté vlasy a v nich Fialové melírky a měla nádherné modré oči. Tito dva se měli opravdu hodně rádi a po roce se vzali. Jenže jednu noc se něco zvrtlo. Yoko Uchiha se vyspala s Nejim Hyuugou a Itachi o tom nevěděl. Neji a Yoko si řekli že to byl jenom úlet a přestali se scházet. Yoko se po pár týdnech udělalo zle. Zjistila že je těhotná. Jenomže netušila že to dítě co v sobě nosí není Itachiho. Bylo Nejiho. Odpovídal tomu i čas kdy se to stalo. Yoko si to chtěla ověřit. Proto potají vzala Itachiho DNA a dala ho Tsunade a ta potvrdila že to dítě není Itachiho ale slíbila Yoko že to nikomu neřekne. Itachi byl šťastný že bude mít konečně syna. Ano byl to chlapec. Jenomže týden před porodem musel Itachi odejít z Konohy. Orochimaru totiž vyhlásil válku Suně a Suna prosila Konohu o pomoc. Yoko Itachiho prosila aby nechodil ale on jí neposlechl. Za týden porodila Yoko nádherného chlapečka a dala mu jméno Chikako(Dítě moudrosti). Po týdnu Yoko pustili z nemocnice ale hned jak přišla domů dozvěděla se tu hroznou zprávu která jí navždy změnila život. Její manžel Itachi Uchiha padl při boji s Orochimarem. Yoko přísahala Orochimarovi pomstu. Yoko všechny své naděje a sny vkládala do svého syna. Jenomže když bylo Chikakovi 5 let nebyl vůbec podobný na Itachiho měl blonĎaté vlasy jako Yoko ale neměl černé oči jako Itachi měl je modrobílé .…a navíc projevil se u něj Byakugan a Byasha-Kekei Genkai klanu Ayme. Yokiina nejlepší kamarádka si toho všimla a Yoko by jí to pověděla ale bála se. Bála se toho že se to Neji dozví. Nechtěla to říct Yuuki protože Yuuki je Nejiho sestra. Yoko nikdy nechce Nejimu říct že má syna a ani nechce nikdy Chikakovi říkat kdo je jeho tec. Ale bude muset. Yuuki začíná být podezřívavá a snaží se to z Yoko dostat. Ale neví jak protože Yoko je zamlklá a vždy je jenom doma nebo na misi.
Jak to celé dopadne? Jaké nástrahy a překážky bude muset Yoko zvládnout aby byla konečně šťastná? A co Yuuki dozví se konečně že její nejlepší kamarádka podvedla svého manžela a Chikako je Nejiho syn?

Happy Summer

28. června 2009 v 20:10 | Sakura3021+ Yuuki |  Naše výtvory
Všem vám přejeme nádherné prázdniny a krásně teplé léto.....Doufám že si ho užijete stejně jako si ho užijeme my. Budeme rádi když si o prázdninách uděláte čas a zajdete se podívat na náš blog. A tady je dáre pro všechny naše milované SB ke krásným letním prázdinám=)

Vyhodnocení pro Joya

28. června 2009 v 13:05 | Sakura3021
PS: nevěděla jsem přesně jak chceš vypadat tk nevím jestli se ti to bude líbit....

Jmenuješ se Joya a je ti 14 let. Jsi medik-ninja a tím pádem ti jde ze všeho nejvíc Medical-jutsu. V boji používáš většinou skalpel a tvůj bojový pomocník je malá Liška.
Miluješ: Dayame
Nenávidíš: Sasukeho, Orochimara, Peina
Nej. Přátelé: Hinata a Seion
Kekei Genkai: Voda-po otci, Kamereon-schopnost měnit se(Proměňovat se)
Povaha: Milá, zábavná přátelská
Minulost: Nevzpomínáš si
Sen: Zjistit kdo byli tví rodiče

Vyhodnocení pro Aki-chan

26. června 2009 v 19:21 | Sakura3021
Jmenuješ se Aki Hatake a je ti 16 let. Jsi členem organizace zvané Akatsuki. Jsi mistr v Genjutsu a nejlépe ti to jde v boji na blízko s Katanou a kunaiemi. Máš v sobě zapečetěného Draka a lva a proto je dokážeš vyvolat a staly se tvými bojovými pomocníky.
Nesnášíš: Karin, Kabuta
Miluješ Deidaru
Nejlepší přátelé: Tayuya, Sasori, Tobi, Sai, Sasuke, Naruto, Gaara, Kankurou, Shikamaru, Sakura, Temari
Tvá Kekei Genkai: Sharingan+Chidori
Tvá Povaha: aktivní, bavící, bezstarostná, naslouchavá, nervózní, neústupná, obětavá, podporující, pozitivní, přátelská, přirozená, romantická, spolehlivá, stydlivá, ulítlá, upřímná, věrná, veselá, vypravěčská
Klan: Hatake( Si Kakashiho mladší sestra)
Tvá minulost:
Do svých pěti let si nic nepamatuješ, pak tě našel bratr a staral se o tebe. Naučil tě všechno. V 15 letech jsi s ním a jeho týmem měla misi, měli jste najít úkryt Akatsuki. Při misi jste narazili na dva jejich členy a oni tě unesli. Byli to Sasori a Deidara. Deidara tě nechal unést protože se do tebe zamiloval. Ty si se do něj pak taky zamilovala a teď už jsi rok u Akatsuki a bratr o tobě bohužel nic neví - myslí si, že jsi mrtvá ale nepřestává tě hledat. S Deidarou jsme se zasnoubili a ty si mu poslala dopis že si v pořádku a že se budeš vdávat a že v nejbližší době ho přijedete navštívit. Pak jste s Deidarou přišli do Konohy, Kakashi byl hrozně šťastný a ty s Deidarou jste mu ještě řekli že čekáš miminko…
Sen: Stát se vůdcem Akatsuki a spojit se s Konohou v boji proti Orochimarovi

Naruhina a SasuSaku videa

26. června 2009 v 18:58 | Sakura3021

SasuSaku:
NaruHina:
SasuSaku:
NaruHina-Kawai:

Design XD

24. června 2009 v 12:42 | Yuuki
Awoj Ludia Hlási sa Yuuki
Viem niektorý ani poriadne newiete kto som XD
Viete max to že tu stále mením Design..Poprosím vás aby ste sa nehnevali na mna ale chcela som Sakure3021 spravit prekvapenie...Newiem či sa bude páčit ale dufam že ano..A vám tieš...papa ludia..

Konoha-star 7

22. června 2009 v 17:40 | Sakura3021(Yoko) |  Konoha Star
Táák po dlouhé době jsem zase dávám vaši oblíbenou povídku KONOHA-STAR
PS: je trošku divná newím jestli se vám bude líbit a prosím komentáře. Přeji příjemné čtení vaše Sakura3021(Yoko)

Konoha-Star 7
aneb nezdařené vystoupené a velký potlesk

Další 2 dny trénovali všichni akrobati jako o život. Pak po tak dlouhém a namáhavém tréninku byli všichni připraveni před budovou ve které měli vystupovat. Všichni byli nedočkavý. Za 5 minut tam přišel majitel a řekl "Je mi líto ale někdo nám zavolal a řekl že se to okamžitě musí zrušit a nesmí tady nikdo vystupovat. Omlouváme se a nashledanou" Jakmile to majitel dořekl vypařil se. Všem klesla nálada pod bod mrazu. Všichni chtěli odejít do svých domovů když v tom si Sakura stoupla na lavičku a řekla
"Poslouchejte mě lidi, nemusíme vystupovat na podium rozhlídněte se kolem sebe. Co vidíte? Děti a jejich rodiče, trampolíny, hudbu a zábavu. Nevzdávejte to. Podívejte se po té pouti. Vystupování před lidmy a dělání lidi šťastnými je náš sen ne? Tak pro něj musíme něco udělat.!"
Jakmile to Sakura dořekla všichni začali jásat. Sakura seskočila z lavičky a hned šla na pouť. Stoupla si na chodník a začala dělat nádherné hvězdy, přemety, dvojitá i trojitá salta, Stojky, začala skákat na trampolíně, Ten-Ten uviděla kolotoč. Hned se jednoho chytila a udělala si z nich hrazdu. Společně s Nejim se začali držet do ruce a vyhazovat ve vzduchu že si lidé kolem museli myslet že jsou v Konoha-Star. Naruto s Hinatou taky nelenili a hned začali skákat na trampolíně a dělat na ní různé pózy. Třeba ve vzduchu udělat že ležím, nebo jsme v Tureckém sedu…Všichni akrobati dováděli své čísla až na vrchol. Všichni lidé a děti se na ně dívali a přiom jim zářili oči, malé děti se smály a naši akrobaté si to užívali. Všichni začali vyvádět blbosti a usmívat se na děti aby je to rozesmálo. V tom se jedna paní zeptala "Nejste vy akrobati z Konoha-Star?" Naruto jí z trampolíny odpověděl "Ano jsme a teĎ se pořádně podržte uvidíte představení jaké sjte ještě neviděli" a usmál se. Sakura, Hinata a Ten-Tne předváděli své číslo na trampolíně s tou plachtou, Neji a Naruto zase drželi na tyčích talíře, Všichni začali dělat znovu přemety atd… Za chvíli ale uslyšeli křik. "POZOR! Támhle někdo padá!" Vykřikl jeden mladík a ukazoval na obrovskou horskou dráhu ze které padal právě člověk. Ale nebyl to obyčejný člověk byl to akrobat ale jaký? To nikdo nevěděl měl na sobě černou masku ze které mu šli poznat jenom oči. Ten akrobat těsně nad zemí vytáhl svůj bič a tím se zachytil nějaké tyče a od ní se odrážel pořád dál a dál a tak vytvořil úchvatné číslo. No Sakura a ostatní taky nelenili a hne začali dělat to co předtím. Konan začala předvádět čísla s Kruhy a Ten-Ten znovu s Nejim na kolotoči, Itachi byl s Narutem na trampolíně, Sakura s Narutem začali dělat přemety a skoky a salta ale dělali je úplně stejně proto to bylo naprosto úchvatné. Lidé po nich začali házeli peníze a aby Sai nelenil začal je sbírat. Všichni lidi jim přispívali ale naši akrobati to nedělali pro peníze ale proto že chtějí přimět Diváky aby na Konoha-Star nezapomněli a že se brzo znovu otevře. Nevěděli však že je pozoruje i 8 párů očí a šeptají si proč opustili Konoha-Star. Ano tito lidé byli dávní sponzoři Konoha-Star a tito naši akrobaté je přesvědčili o tom že ještě dají Konoha-Star šanci. Hned zavolali Tsunade a ta byla štěstím bez sebe že mají sponzory zpátky. A víte kdo způsobil že naši akrobati nevystupovali na podiu? No přece samotná Tsunade. Chtěla vědět že si dokáží poradit i bez podia na kterém by vystupovali. Neznámý akrobat dělal pořád různé triky s bičem a nai si nevšiml peněz co byli před ním. Bylo tak 7 hodin večer a naši akrobati ukončili svá čísla. Všichni byli vyčerpaní a neznámý akrobat už zmizel. Naši akrobaté sklidili snad ten největší potlesk a přišlo se na ně podívat snad celé město. Naši akrobati divákům poděkovali a šli domů. Každý s dobrým pocitem. Večer se Sakura, Hinata a Ten-Ten jen tak bavili když v tom jim zazvonil telefon. "Prosím?" Zeptala se Hinata do telefonu. "Ahoj Hinato tady je Tsunade. "Tsu-Tsunade? Dobrý den co potřebujete?" Zeptala se Hinata a nečekala nějaké překvapení. "No jen jsem vám i Sakuře a Ten-Ten chtěla říct že se….Pokračování příště…
Příští díl:
Konoha-Star 8 aneb Štěstí a velká nová událost

PS: Snad se líbilo