Světlo z hlubin Temnoty 2 díl

26. května 2009 v 19:09 | Sakura3021+Yuuki
Skákali z vetvi na vetvu ale každý inak. Eleria sa smiala Moyakovím vtipom, Hikairi sa rozprávala z Yoko, Yuuki bola úplne v predu a debatovala z asi 10 ANBU, Nelly a Mitsuki spolu debatovali o štýle boja a Yammamura rozmýšlala ako porazit Orochimara. Nevšimla si strom pred ňou a skoro doň nabúrala keď ju pred tím zachránil hnedovlasý chlapec z červenímy znakmi na lícach a psom. Strašne velkým psom. Yammamura sa zatvárila akoby ju niekto oblial ľadovou vodou. V jeho náručí sa cítila príjemne takže keď ju položil na konár inštiktívne natiahla ruky, no hned na ňou ucítila skúmaví pohľad. "No..Ja som len.." snažila sa Yammamura no bohužial to nepomohlo. Dosiahla tým brutálne zčervenanie, a chlapcou smiech. "Som Kiba Inuzuka a toto je Akamaru a ty si?" pýtal sa jej Kiba. "Ja, ja som Yammamura Kaori." odpovedala a usmiala sa. Chvíli si spolu ještě povídali když v tom Yoko zařvala "Ticho!" Všichni ztichly a vyčkávaly co se bude dít a Yoko pak řekla "Neji zapni Byakugan a zkontroluj východní a západní stranu a jestli uvidíš cizí ninji nebo Akatsuki řekni. Hikairi ty zkontroluj severní a jižní stranu a Já s Yuuki se podíváme támhle a vy ostatní si přichystejte zbraně vypadá to že budeme muset bojovat." Jakmile to Yoko dořekla všichni i ANBU si připravili Katany, Shurikeny, Kunaie a všechny zbraně které potřebovali a poslouchali. Yoko s Yuuki se vydali na cestu a Yoko řekla "Cítila to taky že? Sílu temnoty a ještě k tomu asi 20 ninjů + Akatsuki. Viděla jsem je přes Byashu ale myslím že nás ještě nezpozorovali chtěla jsem se k nim s tebou přiblížit". Jakmile to Yoko dořekla řekla zase Yuuki "Jo máš pravdu cítila jsme to a počkej vypadá to že někdo přichází z úplně opačné strany a jejich taky kolem 20 musíme si ospíšit zpátky k sotatním Neji a Hikairi je už určitě varovali". Jakmile to Yuuki dořekla lesem se ozval výkřik. "Hikairi" Pomyslela si Yoko a Yuuki její myšlenku řekla nahlas. I hned se vydali k nim. Yoko tam byla dřív a právě viděla proč Hikairi tak zařvala. Všude kolem nich byla zohavená, mrtvá těla lidí kteří byli ještě od hlíny a vypadalo to že je někdo ovládá protože chodili nemotorně ale vždy když spaly hned se postavili. Yuuki tam mezitím přiběhla a pustila se do boje. Kiba řekl "Proto jsem cítil ten hnilobný zápach". Jakmile to dořekl jeden mrtvý ho napadl. Hikairi využila svojí sílu Temnoty a zlé duše začala ovládat. Nemohla ovládat víc než 5 duší, ale i ty poštvala proti dalším mrtvým a to jim dávalo výhodu. Eleria zatím dalších 10 mrtvých lidí poslala zpět do smrti odkud byli probuzeni očistila jejich mysl a jejich bezvládná těla dopadala na zem. Zatím co Hikairi a Eleria používali své schopnosti zjevili se tam Akatsuki jako první je vycítila Mitsuki a začala hned bojovat s Deidarou. Yoko bojovala s Itachim, Yuuki s Peinem, Moyako s Hidanem, Neji s Kisamem, Kiba, Hikairi, Sasuke, Rock Lee a Eleria bojovali proti mrtvým, Nelly s Konan, Yammamura s Tobim.
U Mitsuki a Deidari:
Mitsuki bojovala naplno no niečo sa jej nezdalo. Deidara útočil no stále si ju premeriaval pohladom. Dokonca zbadala rumenec na jeho tvári. "Hmm" pomyslela si Mitsuki no dalej bojovala. Deidara sa zrazu ozval "Hmm, pekné p...." no nedopovedal lebo ho Mitsuki tresla presne do prirodzenia. "Nechaj si tie reči pre šlapky, pod bojovat!" a udrela ho znova. Deidarovi sa to nepáčilo, postavil sa a udrel ju do hrude. Odhodilo ju to najmenej 12 metrov od neho. Mitsuki sa postavila a povedala "To je všetko čo dokážeš? Blondínka!" to Deidaru napálilo a zakričal jej "Som chlap do čerta a nie žena! Ty bezmozgová fúria!" to sa zasa nepáčilo Mitsuki a tak sa tam začali hádať. Ich nádavky boli typu "Deidi-chan tvoj mejkap, uprav sa!" alebo "Fúria a Fibrid v jednom! Škoda že niesi v múzeu." Bohužial na inej strane lesa to bolo tragickejšie..
Všude samé výbuchy. Eleria a Hikairi už neměli sílu zahánět mrtvé a bylo jich čím dál víc v tu chvíli Hikairi něco napadlo a řekla "Někdo je musí ovládat jinak by se samy od sebe nezvedly" Jakmile to dořekla skočila jí do řeči Eleria "Takže už to mám musíme najít toho kdo zatím vším stojí a zabít ho". Všichni s tím souhlasili a vydali se i přes všechny mrtvoly k jejich pánovy. Nikdo už neměl moc síly. Všichni byli vyčerpaní. Moyako právě zasadil poslední ránu Hidanovi pak když ležel Hidan s uříznutou hlavou na zemi. Moyako použil svojí schopnost a zmrazil ještě všechny jeho ostatky pak zatnul ruku v pěst a z ledu byl rázem prach. Z Hidana nezbylo nic a Moyako si s úlevou klenul na zem. Ztěžka vydýchával měl od Hidana velkou krvavou ránu přes celou hruĎ. Nutně potřeboval Medika. U Nejiho a Kisameho vyhrával taky Neji a za necelých 5 minut ho pomocí Byakuganu a technik Hyuuga zničil. Nelly byla hotová ještě dřív než Neji. Konan pro ní nebyla žádný soupeř ale rozhodla se že půjde pomoci Hikairi a Elegii a ostatním. Yammamura už to měla s Tobim pěkně těžké. Né že by nebyla silná to ona byla ale Tobi atky nebyl žádný začátečník. Yammamura už byla celá poraněná. Rozhodla se použít svoje nejsilnější jutsu. Zabralo. Tobi padal k zemi a už se nezvedl. No Yammamura už také nemohla tak celá poraněná spadla na zem.
Mezitím u Yuuki:
Yuuki ovládal vztek. Nesnášela Peina. Použila na něj všechny vodní útoky dokonce použila i Suitogun. Pak použila SuitonRasengan a zničila Peinovo 3 tělo. Byla už moc vyčerpaná skoro neměla chakru. použila všechny vodní útoky teĎ už musela používat jen větrné ale už neměla skoro žádnou chakru. No ještě musela zničit 3 těla. V její mysli se ozval slabý hlas "Vypusť mě a já ti za to propůjčím celou svojí moc budeš silná moc silná." Yuuki neměla na vybranou. Cítila se slabá. Démon uvnitř ní to vycítil a probudil se. Sice se nedostal z vězení ale Yuuki už se celá změnila. Stala se krvelačnou. Ani ne za minutu zničila 2 Peinovi těla. Zbýval poslední. Pein věděl že proti tomuhle nemá šanci. Proto se stáhl. Když Yuuki uviděla že je pryč jenom silou svojí vůle zatlačila zlou sílu zpátky a po té upadla do bezvědomí.
Mezitím u Yoko:
"Yoko, Yoko. Si slabá!" kričal na ňu Itachi. Toho Yoko nenávidela z celej duše, zničil jej život. Bola si istá že to on môže za zmiznutie jej sestri a preto sa mu chcela pomstit. Používala bleskové techniky, no Itachi tieš nebol žiadne Béčko. Ale po nápore Chidori Nagashi Rai, sa zrútil na zem. No zrazu sa postavil. Blížil sa k Yoko a tá zo silami v koncoch sledovala čo spraví. No zrazu Itachi urobil niečo nečakané. Povedal "Zabi ma, on ma ovláda!" Yoko nevedela kto a preto nič neurobila. To ale nemala, Itachi si zahrizol do ruky, nakoniec z nej vyrval žili. Vykrvácal ale stále žil. "Povedz Sasukemu že je mi to ľúto!" stačil povedať keď sa mrtvi zrútil na zem. Yoko už mu nemohla pomoct radši se vydala k ostatním. Nejdřív na zemi uviděla Ležet jednoho ANBU který ještě vypadal že žije. Jako Medik HO ZAČALA LÉČIT. Měl zlomenou pravou nohu a levou ruku. Za 5 minut to měl uzdravené. Poděkoval Yoko a ta odběhal pryč. Za chvilku uviděla n zemi Moyakiho. Začala na něj řvát ale neodpovídal a pod ním byla už velká halda krve. Yoko si už z tak roztrhaného trička urvala kus látky a položila ho vedle sebe. Nejdřív zastavila krvácení a pak musela Moyakiho probrat. Věděla že ztratil příliš mnoho krve. Ránu mu ještě obvázala. Pak ho opřela pod strom a polila studenou vodou. Moyako se probral ale hned zasyčel bolestí. Yoko se mu už nevěnovala a běžela dál léčit. Nakonec vyléčila i Yammamuru a ostatní a nechala je pdo stomem ať si odpočinou a ještě na ně poslala bariéru protože jinak by je mohly ještě napadnout a protože nemají chakru a jsou zranění mohlo by se jim něco vážného stát. . No hledala Yuuki. Viděla jí na zemi. Měla slabý puls. Yoko jí ale vyléčila a udělala jí to samé jako Moyakovi polila jí studenou vodou. Yuuki se probrala. Neměla tak vážné zranění tak pokračovala s Yoko.
Mezitím u Hikairi, Elerii a ostatních:
Už ho vidím" Křičela z dálky Hikairi. Po cestě se k nim připojila už i Nelly. Na toho kdo to všechno ovládal letěli ze 4 stran Kunaie. Málem se strefili kdyby ten záhadný muž neměl kolem sebe ochranné pole. "Nevíte náhodou jak ho prorazit?" Zeptala se Eleria. "Já vím" Řekla Nelly a začala na zem kreslit různé znamení pak udělala pár pečetí a jeho ochranná bariéra byla zrušena. Všichni zaútočili. A toho neznámého dost vážně poranili. Zmizel. Mrtví pomocníci spadly na zem. Opustila je jejich duše. Všichni si oddechly a sedly na zem. Za chvíli je dohonili Yoko s Yuuki a řekly že ostatní jsou v pořádku a že jen jeden ze všech ANBU přežil jinak ostatní ANBU jsou mrtví. Všichni byli zklamaní ale byli rádi. Prozatím temnotu porazili.

Další díl:
Nečekaná zastávka v Suně a seznamování.
Naši hrdinové si potřebují odpočinout a nejbližší vesnice je Suna. Všichni odHalí identitu ANBU. A odhalí i jeho tajemství je nejen ANBU ale i…..
To se dozvíte v příštím dílu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám pokračovat v povídce znovunalezená láska?

ano
ne
newim
je mi to jedno

Komentáře

1 Love-sasy ♥SB♥ | Web | 27. května 2009 v 14:11 | Reagovat

Kawaííííííí supééééér boj
eeee mrtví xD

2 SiByRl (Nelly-Chan) | Web | 27. května 2009 v 15:07 | Reagovat

Suproví díl!!! x3

3 Narutokun231 | Web | 27. května 2009 v 16:17 | Reagovat

Skvělej díl :))

4 Amira | Web | 27. května 2009 v 19:51 | Reagovat

Chcela by si vystupovať v poviedke? Alebo sa zúčastniť súťaže poviedkarov? Chceš to skúsiť pre zábavu alebo si zmerať sily v tom ako píšeš poviedky? Klik na web a dozvieš sa viac!

5 Mitsuki Nomiya | Web | 28. května 2009 v 14:41 | Reagovat

hezkeeej dílek =.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.