Květen 2009

Nowyyy Design

30. května 2009 v 17:13 | Sakura3021+Yuuki
Ahooj mame nowyy design prosiime zahlasujte v Ankete

Reťazák

29. května 2009 v 13:07 | Sakura3021+Yuuki
Dajte si to na blog a podpíšte sa :D

Nová povídka - Zapomenutá pouta-recenze

28. května 2009 v 14:58 | Sakura3021

Děj se odehrává v Naruto světě:
Sakura Haruno a Sasuke Uchiha byli nejlepšími kamarády už do dětství pak ale přešly na střední školu a Sasuke Uchiha se vydal za svým snem. Odjel pryč zpívat. Ano uměl krásně zpívat a odjel proto, protože chtěl být slavná hvězda. Sakura si zvykla žít bez něho a pomalu na něj zapomněla. Našla si nové kamarády jako je Naruto Uzumaki a Hinata Hyuuga…… Ve škole byla velmi oblíbená hlavně u kluků. Každý den slyšela pískot zamilovaných kluků a viděla nenávistné pohledy žárlivých holek. Všechny je ignorovala. Doma měla pořád obrázek jí a Sasukeho. Často přemýšlela co asi dělá. Pak ale přišla na řadu škola a učení a Sakura nemyslela na nic jiného než na to aby dostala dobrou známku. Taky jí do přemýšlení o Sasukem vlezla práce. Pracovala v místím baru jako zpěvačka. Ano Sakura Haruno měla veliké nadání na zpěv tak jako Sasuke Uchiha a protože byla tak zaměstaná úplně na Sasukeho zapoměla. Jednoho dne půjde Sakura jako obvykle s Hinatou a Narutem do školy když v tom jí potká nečekané překvapení. ON se vrátil. Ano Sasuke Uchiha se vrátil aby Japonsku ukázal svůj talent a aby zase viděl po 3 letech svůj domov, ale když ho Sakura spatří nevěří vlastním očím.
Jaký bude Sasuke? Bude Sasuke zase se Sakurou? To vše v povídce zapomenutá pouta

Světlo z hlubin Temnoty 2 díl

26. května 2009 v 19:09 | Sakura3021+Yuuki
Skákali z vetvi na vetvu ale každý inak. Eleria sa smiala Moyakovím vtipom, Hikairi sa rozprávala z Yoko, Yuuki bola úplne v predu a debatovala z asi 10 ANBU, Nelly a Mitsuki spolu debatovali o štýle boja a Yammamura rozmýšlala ako porazit Orochimara. Nevšimla si strom pred ňou a skoro doň nabúrala keď ju pred tím zachránil hnedovlasý chlapec z červenímy znakmi na lícach a psom. Strašne velkým psom. Yammamura sa zatvárila akoby ju niekto oblial ľadovou vodou. V jeho náručí sa cítila príjemne takže keď ju položil na konár inštiktívne natiahla ruky, no hned na ňou ucítila skúmaví pohľad. "No..Ja som len.." snažila sa Yammamura no bohužial to nepomohlo. Dosiahla tým brutálne zčervenanie, a chlapcou smiech. "Som Kiba Inuzuka a toto je Akamaru a ty si?" pýtal sa jej Kiba. "Ja, ja som Yammamura Kaori." odpovedala a usmiala sa. Chvíli si spolu ještě povídali když v tom Yoko zařvala "Ticho!" Všichni ztichly a vyčkávaly co se bude dít a Yoko pak řekla "Neji zapni Byakugan a zkontroluj východní a západní stranu a jestli uvidíš cizí ninji nebo Akatsuki řekni. Hikairi ty zkontroluj severní a jižní stranu a Já s Yuuki se podíváme támhle a vy ostatní si přichystejte zbraně vypadá to že budeme muset bojovat." Jakmile to Yoko dořekla všichni i ANBU si připravili Katany, Shurikeny, Kunaie a všechny zbraně které potřebovali a poslouchali. Yoko s Yuuki se vydali na cestu a Yoko řekla "Cítila to taky že? Sílu temnoty a ještě k tomu asi 20 ninjů + Akatsuki. Viděla jsem je přes Byashu ale myslím že nás ještě nezpozorovali chtěla jsem se k nim s tebou přiblížit". Jakmile to Yoko dořekla řekla zase Yuuki "Jo máš pravdu cítila jsme to a počkej vypadá to že někdo přichází z úplně opačné strany a jejich taky kolem 20 musíme si ospíšit zpátky k sotatním Neji a Hikairi je už určitě varovali". Jakmile to Yuuki dořekla lesem se ozval výkřik. "Hikairi" Pomyslela si Yoko a Yuuki její myšlenku řekla nahlas. I hned se vydali k nim. Yoko tam byla dřív a právě viděla proč Hikairi tak zařvala. Všude kolem nich byla zohavená, mrtvá těla lidí kteří byli ještě od hlíny a vypadalo to že je někdo ovládá protože chodili nemotorně ale vždy když spaly hned se postavili. Yuuki tam mezitím přiběhla a pustila se do boje. Kiba řekl "Proto jsem cítil ten hnilobný zápach". Jakmile to dořekl jeden mrtvý ho napadl. Hikairi využila svojí sílu Temnoty a zlé duše začala ovládat. Nemohla ovládat víc než 5 duší, ale i ty poštvala proti dalším mrtvým a to jim dávalo výhodu. Eleria zatím dalších 10 mrtvých lidí poslala zpět do smrti odkud byli probuzeni očistila jejich mysl a jejich bezvládná těla dopadala na zem. Zatím co Hikairi a Eleria používali své schopnosti zjevili se tam Akatsuki jako první je vycítila Mitsuki a začala hned bojovat s Deidarou. Yoko bojovala s Itachim, Yuuki s Peinem, Moyako s Hidanem, Neji s Kisamem, Kiba, Hikairi, Sasuke, Rock Lee a Eleria bojovali proti mrtvým, Nelly s Konan, Yammamura s Tobim.
U Mitsuki a Deidari:
Mitsuki bojovala naplno no niečo sa jej nezdalo. Deidara útočil no stále si ju premeriaval pohladom. Dokonca zbadala rumenec na jeho tvári. "Hmm" pomyslela si Mitsuki no dalej bojovala. Deidara sa zrazu ozval "Hmm, pekné p...." no nedopovedal lebo ho Mitsuki tresla presne do prirodzenia. "Nechaj si tie reči pre šlapky, pod bojovat!" a udrela ho znova. Deidarovi sa to nepáčilo, postavil sa a udrel ju do hrude. Odhodilo ju to najmenej 12 metrov od neho. Mitsuki sa postavila a povedala "To je všetko čo dokážeš? Blondínka!" to Deidaru napálilo a zakričal jej "Som chlap do čerta a nie žena! Ty bezmozgová fúria!" to sa zasa nepáčilo Mitsuki a tak sa tam začali hádať. Ich nádavky boli typu "Deidi-chan tvoj mejkap, uprav sa!" alebo "Fúria a Fibrid v jednom! Škoda že niesi v múzeu." Bohužial na inej strane lesa to bolo tragickejšie..
Všude samé výbuchy. Eleria a Hikairi už neměli sílu zahánět mrtvé a bylo jich čím dál víc v tu chvíli Hikairi něco napadlo a řekla "Někdo je musí ovládat jinak by se samy od sebe nezvedly" Jakmile to dořekla skočila jí do řeči Eleria "Takže už to mám musíme najít toho kdo zatím vším stojí a zabít ho". Všichni s tím souhlasili a vydali se i přes všechny mrtvoly k jejich pánovy. Nikdo už neměl moc síly. Všichni byli vyčerpaní. Moyako právě zasadil poslední ránu Hidanovi pak když ležel Hidan s uříznutou hlavou na zemi. Moyako použil svojí schopnost a zmrazil ještě všechny jeho ostatky pak zatnul ruku v pěst a z ledu byl rázem prach. Z Hidana nezbylo nic a Moyako si s úlevou klenul na zem. Ztěžka vydýchával měl od Hidana velkou krvavou ránu přes celou hruĎ. Nutně potřeboval Medika. U Nejiho a Kisameho vyhrával taky Neji a za necelých 5 minut ho pomocí Byakuganu a technik Hyuuga zničil. Nelly byla hotová ještě dřív než Neji. Konan pro ní nebyla žádný soupeř ale rozhodla se že půjde pomoci Hikairi a Elegii a ostatním. Yammamura už to měla s Tobim pěkně těžké. Né že by nebyla silná to ona byla ale Tobi atky nebyl žádný začátečník. Yammamura už byla celá poraněná. Rozhodla se použít svoje nejsilnější jutsu. Zabralo. Tobi padal k zemi a už se nezvedl. No Yammamura už také nemohla tak celá poraněná spadla na zem.
Mezitím u Yuuki:
Yuuki ovládal vztek. Nesnášela Peina. Použila na něj všechny vodní útoky dokonce použila i Suitogun. Pak použila SuitonRasengan a zničila Peinovo 3 tělo. Byla už moc vyčerpaná skoro neměla chakru. použila všechny vodní útoky teĎ už musela používat jen větrné ale už neměla skoro žádnou chakru. No ještě musela zničit 3 těla. V její mysli se ozval slabý hlas "Vypusť mě a já ti za to propůjčím celou svojí moc budeš silná moc silná." Yuuki neměla na vybranou. Cítila se slabá. Démon uvnitř ní to vycítil a probudil se. Sice se nedostal z vězení ale Yuuki už se celá změnila. Stala se krvelačnou. Ani ne za minutu zničila 2 Peinovi těla. Zbýval poslední. Pein věděl že proti tomuhle nemá šanci. Proto se stáhl. Když Yuuki uviděla že je pryč jenom silou svojí vůle zatlačila zlou sílu zpátky a po té upadla do bezvědomí.
Mezitím u Yoko:
"Yoko, Yoko. Si slabá!" kričal na ňu Itachi. Toho Yoko nenávidela z celej duše, zničil jej život. Bola si istá že to on môže za zmiznutie jej sestri a preto sa mu chcela pomstit. Používala bleskové techniky, no Itachi tieš nebol žiadne Béčko. Ale po nápore Chidori Nagashi Rai, sa zrútil na zem. No zrazu sa postavil. Blížil sa k Yoko a tá zo silami v koncoch sledovala čo spraví. No zrazu Itachi urobil niečo nečakané. Povedal "Zabi ma, on ma ovláda!" Yoko nevedela kto a preto nič neurobila. To ale nemala, Itachi si zahrizol do ruky, nakoniec z nej vyrval žili. Vykrvácal ale stále žil. "Povedz Sasukemu že je mi to ľúto!" stačil povedať keď sa mrtvi zrútil na zem. Yoko už mu nemohla pomoct radši se vydala k ostatním. Nejdřív na zemi uviděla Ležet jednoho ANBU který ještě vypadal že žije. Jako Medik HO ZAČALA LÉČIT. Měl zlomenou pravou nohu a levou ruku. Za 5 minut to měl uzdravené. Poděkoval Yoko a ta odběhal pryč. Za chvilku uviděla n zemi Moyakiho. Začala na něj řvát ale neodpovídal a pod ním byla už velká halda krve. Yoko si už z tak roztrhaného trička urvala kus látky a položila ho vedle sebe. Nejdřív zastavila krvácení a pak musela Moyakiho probrat. Věděla že ztratil příliš mnoho krve. Ránu mu ještě obvázala. Pak ho opřela pod strom a polila studenou vodou. Moyako se probral ale hned zasyčel bolestí. Yoko se mu už nevěnovala a běžela dál léčit. Nakonec vyléčila i Yammamuru a ostatní a nechala je pdo stomem ať si odpočinou a ještě na ně poslala bariéru protože jinak by je mohly ještě napadnout a protože nemají chakru a jsou zranění mohlo by se jim něco vážného stát. . No hledala Yuuki. Viděla jí na zemi. Měla slabý puls. Yoko jí ale vyléčila a udělala jí to samé jako Moyakovi polila jí studenou vodou. Yuuki se probrala. Neměla tak vážné zranění tak pokračovala s Yoko.
Mezitím u Hikairi, Elerii a ostatních:
Už ho vidím" Křičela z dálky Hikairi. Po cestě se k nim připojila už i Nelly. Na toho kdo to všechno ovládal letěli ze 4 stran Kunaie. Málem se strefili kdyby ten záhadný muž neměl kolem sebe ochranné pole. "Nevíte náhodou jak ho prorazit?" Zeptala se Eleria. "Já vím" Řekla Nelly a začala na zem kreslit různé znamení pak udělala pár pečetí a jeho ochranná bariéra byla zrušena. Všichni zaútočili. A toho neznámého dost vážně poranili. Zmizel. Mrtví pomocníci spadly na zem. Opustila je jejich duše. Všichni si oddechly a sedly na zem. Za chvíli je dohonili Yoko s Yuuki a řekly že ostatní jsou v pořádku a že jen jeden ze všech ANBU přežil jinak ostatní ANBU jsou mrtví. Všichni byli zklamaní ale byli rádi. Prozatím temnotu porazili.

Další díl:
Nečekaná zastávka v Suně a seznamování.
Naši hrdinové si potřebují odpočinout a nejbližší vesnice je Suna. Všichni odHalí identitu ANBU. A odhalí i jeho tajemství je nejen ANBU ale i…..
To se dozvíte v příštím dílu

Už nikdy nebudu malá a ubohá-jednorázovka SasuSaku

25. května 2009 v 19:23 | Sakura3021
Sedím pod stromem ke kterému mě váže tolik vzpomínek. Pod tímto stromem si mi poprvé řekl něco hezkého. Myslela jsem že už nemůžu být nikdy šťastnější. Strávili jsme tady spolu spoustu krásných chvil. Pod tímto stromem si mi říkal ty překrásná slova ale všechno to byla jenom lež! Už vím že ty nemáš srdce. Způsobil si mi už tolik bolesti. Říkal si že mi nikdy nezmizíš ze života a že tady budeš se mnou napořád ale jenom si znovu lhal. Chtěl sis se mnou jenom užít a pak si mě odhodil jako kus hadru a odešel si bez jediného slova rozloučení. Udělal si to samé jako když jsme byli malý a já blbá jsem ti na to znovu skočila. Znovu jsem se nechala chytit do tvé pasti ze které není úniku. Znovu jsem se do tebe zamilovala ale co jsi udělal ty? Celou dobu jsi mi podle lhal! Vůbec ti nezáleželo na tom jak se cítím! Nikdy! Nevím už ani proč jsem tolik nocí jen kvůli tobě probrečela. Já už se kvůli tobě nehodlám dál trápit. Já chci aby si trpěl za všechno co jsi mi udělal. Chci tě zabít Sasuke Uchiho, chci abys pocítil jaké to je cítit bolest. I když jsem se přidala k ANBU nezapomněla jsem na tebe. A teď tu sedím v bílém plášti a s bílou maskou na tváři. Jen pod tou maskou nikdo neuvidí můj pohled a mou bolest kterou si mi způsobil tvým odchodem. Nikdo neuvidí mou tvář. Jen pod ní se cítím volná. Je to teprve měsíc co jsem odešla od ANBU a rozhodla se najít úkryt Akatsuki. V ANBU mi říkali krvelačná šelma schovaná za maskou. Nikdy jsem nikomu neukázala svojí tvář. Cítila jsem se pod tou maskou volná. Svým nepřátelům jsem svou tvář ukázala jenom tehdy když jsem si byla jistá že zemřou. Za ty roky co si odešel jsem zesílila natolik že jsem se stala vedoucím všech ANBU jednotek a málem porazila i nejvyššího velitele ANBU ale náš souboj skončil remízou. Jen kvůli tobě jsem tohle celé podstoupila jen proto jsem dennodenně musela trpět ten tvrdý výcvik u ANBU, Ty si ze mě udělal to co dnes jsem. Svým odchodem si mě vlastně zabil. Sice žiji ale jako stroj na zabíjení. Už nemám srdce, nemám ani city a za všechno tohle můžeš jen ty. Můžeš za to že jsem odešla od svých přátel a rodiny a donutil si mě na ně zapomenout, Mým jediným citem který mi zůstal v mém už tak ledovém srdci je nenávist. Nenávist kterou cítím jen vůči tobě. Chci tě zabít Uchiho Sasuke, chci vidět tvojí pomalou smrt a budu to já kdo se na tebe bude dívat při tvých posledních minutách života budu se dívat jak ti z očí mizí život. Pomalu se zvedám z té už tak studené země. Znovu opouštím svůj domov. Byla jsem tu jen na chvilku ale už zase jdu. Podařilo se mi najít úkryt Akatsuki a pomalu skáču ze stromu na strom až najdu jejich sídlo a dostanu se dovnitř. Rychlostí blesku se přemístím ke kanceláři. Pořád mám na sobě tu bílou masku která mě chrání. Otevřu dveře od kanceláře a hledím do ledových očí Peina. Vidím že se kouká na mou čelenku ale vidím že nechce zaútočit. Za chvilku slyším Peinův tvrdý hlas. "Co tu chceš?" Zeptá se mě Pein chladným hlasem který nahání husí kůži. Sama mu odpovím tak chladným hlasem že sama sebe ani nepoznávám. "Chci se k vám přidat" Řeknu a Pein mi odpoví. "Nejdřív musíš složit zkoušku a já rozhodnu o tvém přijetí" Řekne Pein a já odpovím "Samozřejmě proti komu?" Zeptám se a Pein jen ukáže na dveře. Dojde mi že mám odejít. Odejdu a Pein jde za mnou. Dojdeme do velké haly. Pein mi řekne ať si vyberu zbraň. Vyberu si Katanu. Za chvíli se v hale objeví můj soupeř. Je to Kisame. Souboj proběhne pěkně rychle. Ani jsem se nezapotila. Jednou ranou jsem odpálila Kisameho na druhou stranu místnosti a přiložila mu Katanu ke krku. Už jsem ho chtěla podříznout když v tom Pein vyhlásil konec. Vzaly mě. Popravdě ani nevím proč jsem se chtěla přidat k Akatsuki. Asi kvůli tomu abych se pomstila Sasukemu. Přiřadili mě do týmu s Itachim. Dostávaly jsme mise zabít nebo vyvraždit různé vesnice atd.. Nikomu nevadilo že nosím masku upřímně bylo jim to jedno. Zabíjela jsem nevinné občany i když ještě kousek člověka ve mně mi říkal že to není správné. Dobře jsem to věděla ale nepřestávala jsem je zabíjet. Jednou jsme dostaly misi zabít Sasukeho Uchihu. Konečně říkala jsem si v mysli. Pomstím se říkala jsem si pořád dokola. Věděla jsem že Itachi chce Sasukeho zabít také ale já jsem se rozhodla že to udělám první. Běželi jsme už 3 dny v kuse ale zatím jsme ho nenašly. No utábořili jsme se na noc. Vzala jsem si hlídku. Když jsem si myslela že všichni spí vytvořila jsem klon a vypařila se do lesa. Sedla jsem si na skálu a koukala na měsíc pak jsem si sundala masku a nechala vítr aby mi čechral mé dlouhé růžové vlasy spletené do dvou copů. Byla mi zima. I když jsem byla Akatsuki nikdy jsem nenosila jejich plášť. Tentokrát jsem ho ale vytáhla z batohu a zachumlala se do něj. Za chvíli jsem za sebou uslyšela tak chladný ale známý hlas. "Ale, Ale tak paní neznámá má taky tvář?". "Itachi" Řekla jsem a otočila se. "Asi už víš kdo jsem" Znovu jsem řekla a Itachi odpověděl. "Ano vím kdo jsi a řekni že jdeš po mém bratovi?", "Ano jdu" Odpověděla jsem ledově a zatnula pěsti. "Ale, ale a chceš ho asi moc zabít já ho chci také zabít ale nebudu ti překážet takže prosím můžeš ho zabít a neměj starost nikomu neřeknu kdo jsi". Řekl Itachi a zmizel. Nasadila jsem si masku a šla zpátky do tábora. Ráno jsme vyrazili a po dvou hodinách jsme konečně našly tým Hebi. Schovali jsme se do stromů ale Sasuke dělal jakoby věděl že se tam někdo schovává. Sundala jsem si masku. Řekla jsem si že je mi jedno že mě všichni uvidí protože ho stejně zabiji a chci ho zabít jako já a ne se zase schovat za masku. Vyšla jsem z úkrytu a za mnou se objevil Kisame a Itachi. Když Sasuke spatřil Itachiho chtěl se na něj vrhnout, ale já jsem se před něj postavila a řekla "Ty budeš bojovat se mnou Sasuke". "Sakuro?" Řekl Sasuke překvapeně. "Od kdy taková nicka spolupracuje s Akatskuki? Ty bys holčičko měla sedět doma na zadku je dobře že jsem odešel. Jdi mi z cesty" Zařval Sasuke a vytáhnul Katanu. Nic to se mnou neudělalo. Také jsem vytáhla katanu. A zlehka se vyhýbala Sasukeho útokům. Připadal mi tak slaboučký. Začala jsem také útočit. Boj byl vyrovnaný. Ale já použila svojí největší rychlost a i přes Sasukeho Chidori jsem ho přitlačila ke zdi a namířila mu ke krku katanu. "Konečně je po všem" Řekla jsem nahlas. "Konečně tě zabiji ti svině. Ani nevíš jak jsi mi ublížil a až chcípneš budu se usmívat" Řekla jsem a hned na to jsem sekla. Sasuke začal padat k zemi. Po tváři mi stekla slza. Sasuke z posledních sil řekl "O…D..pusť..Sakura…Miluju tě…A…Vždy budu". Z jeho černých očí vyprchal život. Usmála jsem se. Hned na to jsem ale vzala do ruky Kunai a zapíchal jsem si ho si ho do srdce. Poslední na co jsem pomyslela bylo "Sasuke taky tě miluji a teĎ nás nic nerozdělí a můžeme být už navždy spolu".
Sakury bezvládné tělo dopadlo hned vedle Sasukeho. Sakura umřela s úsměvem na tváři. Itachi jim zavřel jejich oči. Ani on sám nevěděl kde se v něm vzalo tolik soucitu. Pak i s Kisamem zmizeli. Akatsuki poslaly do Konohy dopis a v něm stálo že se našly dvě mrtvá těla ninjů z Konohy. Na to místo šly Naruto s Hinatou. Tušili že tam najdou ty které se pokoušeli najít už tolik let. Našly je ležet mrtvé vedle sebe. Spustili se jim slzy ale odnesly je do Konohy. O týden později se konal pohřeb. Na ten pohřeb přišla celá Konoha a Naruto měl proslov. Poslední co řekl bylo "Navždy zůstanou spolu tak jak si to každý z nich přál".

Světlo z hlubin Temnoty-1 díl

24. května 2009 v 20:07 | Sakura3021+Yuuki


"Tsunade-sama" volala Shizune na svoju nadriadenú. Tá sa len otočila na stoličke a odpovedala "Shizune, ak to víjde nemusíme sa už bát temnoty, no ak nie sme stratení" potom dodala "Musíme ich zavolat" Hneď ako to Shizune počula rozbehla sa do ANBU akadémie a niečo šepkla jednému z ANBU, ten si spravil asi 50 klonou a rozbehol sa preč. "Už to bude" pomyslela si Shizune a vrátila sa k Hokage.
V skrytej Vzdušnej
"Chod preč, hlupaňa. Nevidíš že chcem prejst?!" kričala červenovláska na dievča z modrími vlasmi. "Hmm" dostala ako odpoved no hned pocítila nedostatok vzduchu. "Ešte raz niečo také povieš a..." náročky nedokončila vetu a zlovestne sa usmiala. Pred modrovláskou sa zjavil ANBU a povedal "Nelly Uchiha, okamžite máš príjst do Konohy. Súrne!" a zmizol. Nelly pochopila pustila červenovlásku a odbehla preč.
Mezitím v Tonshogu:
Mladý ninja se procházel po vesnici až došel do lesa. Lehl si do trávy a pozoroval mraky no za chvilku vstal, oprášil se a začal trénovat. Náhle se za ním zjevila osoba. Ninja se jen otočil a velkou rychlostí přitlačil protivníka ke stromu a začal ho dusit. Když spatřil že je to ANBU trochu povolil, ale nepustil ho. ANBU ztěžka řekl "Hokage si vás žádá v kanceláři má pro vás velmi důležitou zprávu". Když to ANBU dořekl Ninja ho pustil a vypařil se jako pára nad hrncem. Za chvíli už stál v kanceláři. "Co jste potřeboval Hokage?" Zeptal se Ninja "Moyako." Oslovil Ninju Hokage a pokračoval. "Tsunade vyslala zprávu do 8 vesnic včetně naší vesnice a ve zprávě stálo že potřebuje našeho nejschopnějšího ninju a jelikož si nejsilnější ninja ve vesnici ty posílám tě do Konohy. Předpokládám že s tvojí rychlostí tam dorazíš ještě dnes nebo maximálně zítra. Spoléhám na tebe Moyako" Moyako neodpověděl a zmizel.
Zatial v Sune:
"Yammamura pod sem" kričala babička na rusovlasé dievča. "Hai" odpovedalo jej a rozbehlo sa za nou. "Aaah! Zasa len sen" povedala Yammamura a vstala z postele. Kráčala do kúpelne kde urobila rannú higienu, obliekla sa a utekala trénovať. Bežala a bežala až kím sa pred ňou neobjavilo dievča. Povedalo jej "Yammamura Kaori. Okamžite sa dostav do kancelárie Hokageho." a hned nato zmizla.
Medzitým v Snežnej
Tmavovlasé dievča si brúsi katanu, pred nou sú dve deti za nou ich rodičia. Dievča sa postaví a povie "Hmm, vás si vychutnám" a sekla katanou. A rozsekla kúsok koláča. Z chutou sa doň pustí a deti okolo nej začnú skákať. Ich rodičia sa stále trasú, a pozerajú ako sa Mitsuki bliští Katana. Zrazu zafúka slabý vetrík. "Niečo sa deje" povie si Mitsuki v mysli a namieri Katanu. Trafila sa presne. Stál pred nou ANBU zo správou "Mitsuki Nomiya, dostavte sa do Konohy čo najskôr." a z tímito slovami sa stratil.
Mezitím u Elerii:
Děvče jménem Eleria trénovalo na kraji lesa. Za sebou měla jen útes. Nevadilo jí to. No trénovala se svojí liškou Niss když v tom se pod ní celý útes probořil. Eleria padala k zemi když v tom jí něco chytilo do náruče a vyneslo nahoru. Když tomu neznámému chlapci který jí zachránil pohlédla do tváře uviděla usměvavého červenovlasého kluka. "Si v pohodě jmenuji se Moyako a ty?". No když to dořekl někdo mu špitl do ouška "Děkuji" a zmizel. Samozřejmě že to byla Eleria kdo tak utekl. Moyako jen pokračoval v cestě do Konohy ale v hlavě měl jenom tu zvláštní dívku. Mezitím nad Eleriou přeletěl orel a pak upustil dopis určený pro Eleriu a v něm stálo "Eleria Hyuuga se má ihned dostavit do Konohy". Když si to Eleria přečetla hned se vypařila.
Ve vesnici skryté ve zvuku:
"Píp,Píp" Začal v dívčím pokoji pípat budík. Modrovlasá dívka ho jednou ranou umlčela a pak se na něj podívala. Přes rozbité sklíčko budíku uviděla že je 12:00 odpoledne. Z hrůzou zjistila že prospala celý den. Protože včera měla náročnou misi a hned jak se z ní vrátila usnula. No dívka na nic nečekala a hned se zvedla ale pak se zadívala na fotku své sestry a v duchu si řekla "Slibuji že tě najdu" pak se umyla, převlékla a vyrazila ven. Šla na louku trénovat. Zrovna házela Shurikeny a kunaie na strom když v tom se před ní zjevil ANBU. Dívka už nemohla kunaie zastavit a 2 kunaie se do něj zapíchli. "Je to tvoje vina neměl si tam stát". Řekla dívka když mu ošetřovala zranění naštěstí nebyla moc vážná. ANBU pak řekl "Slečno Yuuki Botan. Hokage vám vzkazuje že se máte co nejdřív dostavit do Konohy". "Se zbláznil nebo co vždyť snad ví jak je ta cesta dlouhá". Řekla Yuuki. "Pán věděl že tak zareagujete a proto vám ještě vzkazuje že s vaší hyperaktivitou a rychlostí tam budete za jeden den." Když to ANBU dořekl Yuuki na nic nečekala a zmizela a po ní tam zbyly jen kapky vody. "Klon? To sem tady celou dobu mluvil s klonem? Je vážně dobrá" Pomyslel si ANBU a vypařil se.
V dedine ukrytej v Hmle
"Yoko, ako si len mohla!" kričala čiernovláska týmovej partnerke. "Čo?" pýtala sa jej Yoko a dalej si leštila Katanu. "Ako si mohla, zabit toho ninju bez mihnutia oka? Veď nič neurobil!" kričala na ňu dalej. Yoko sa postavila a položila Katanu k jej hrdlu. "Ak chceš ukážem ti to!" a chcela seknúť no vyrušili ju dva letiace kunaie. "Yoko Ayme? Máte sa hlásiť Hokagemu z Konohy. IHNEĎ!" a vyparil sa. "Ešte sa uvidíme." povedala Yoko a černovláska sa zrútila na zem.
V Konohe
"Hikari-chaan!" Kričal blondiak na svetlovlásku pred ním. "Ano Naruto?" pýtala sa ho keď sa otočila. "Sasuke ťa hladá chce ti niečo povedat no volá ťa Tsunade, a nechce čakať." povedal jej v rýchlosti a rozbehol sa do Ichiraku Rámen. Hikari sa rozbehla do Hokage kancelárie.
Bežala a bežala no narazila do červenovlásky. "Prepáč" ospravedlnila sa Hikairi, červenovláska sa postavila a povedala "Som Yammamura a ty?" Já se jmenuji Hikairi Hyuuga" Řekla na oplátku Hikairi ale hned na to se omluvila a utíkala do kanceláře Hokageho. Ještě jednou se otočila na červenovlasou dívku ale ta byla pryč. Hikairi celá udýchaný vběhla do kanceláře a hned ve dveřích řekla "Gomen Hokage že jdu pozdě. Co jste potřebovala?" Jakmile to dořekla pořádně se rozhlédla po kanceláři. Nebyla tam sama. Před ní stálo modrovlasé děvče s kapucou která jí zakrývala celou tvář. Vedle ní byl nějaký chlapec a další 3 dívky. TeĎ všichni upřeli pohled jen na Hikairi. Ta jim pohled opětovala a pak se zeptala "Co jste ode mě potřebovala Hokage?". "Počkejte všichni ještě musí dorazit 2 dívky a pak vám to vysvětlím" Řekla Tsunade a všichni teda počkaly. Za 5 minut někdo zaklepal na kancelář. PAK VSTOUPIL. "Dobrý den Hokage jsem tady jak jste chtěla" Řekla Yuuki a vešla do kanceláře. "No konečně" Řekl Moyako. "Tak a ještě jedna" Řekla Tsunade a ostatní dál čekaly.
Mezitím u Yoko:
Yoko se nějak neobtěžovala zrychlit krok. Nějak jí nevadilo že bude mít u Tsunade průser. Cestou do Konohy jí napadly asi 4 ninjové no byli slabý tak je hned zabila. Trochu jí to zdrželo ale aspoň má výmluvu. Za chvilku už byla v Konoze. pak se přemístila do kanceláře. Když tam vešla řekla s úsměvem "PromIňte Tsunade ale nějak mě zdržely 4 ninjové kteří mě cestou napadly a nebojte se už jsou dávno mrtví.". Jakmile to Yoko dopověděla Tsunade pokračovala. "Takže když jsme tu všichni chtěla bych vám říct proč jsme si vás zavolala. "Potrebujeme pomoc. Zlo sa rozširuje po celom kraji a 5 najväčšíš dedín sa rozhodlo že vy, povediete vojnu za dobro. Dúfame že nebudú moc veľké straty. Určili sme velitelky. Yoko Ayme a Yuuki Botan. Yoko Ayme nás povedie v boji, Yuuki Botan zasa povedie ANBU teamy." Dohovorila Tsunade. "Hai" povedali všetci a vyparili sa. Všetci kráčali ulicami Konohy, keď tu zrazu sa Moyako zastavil. "Ha, a ty si myslíš že budem pod tvojim vedením? Pod vedením blondíny? Slabe a otravnej? Tak to nie!" rozkričal sa na Yoko. "Hmm a ty si myslíš že sa ma tieto reči dotknú? Ha si k smiechu!" kričala na ňho Yoko a vytiahla Katanu. Obaja sa na seba rozbehli no niečo ich zastavilo. Zastavila ich Yuuki, jej rukami. Potom povedala "Ste nanič! Nemali by ste bojovat proti sebe ale proti zlu! Nechápete to?! Vám Orochimaru nevzal rodinu! Mna moja odvrhla! A teraz počúvajte! Nájdem svoju sestru či s vami alebo bez vás! A zlu sa postavím sama, keď sa vy bojíte!" potom pustila ich Katany a pokračovala v ceste.
"Má pravdu, chováme se jako malé děti" Řekla Yoko. "Jo asi jo" Řekl Moyako a usmál se. "PojĎme jí najít" Řekla Eleria. "Jo jdeme" Řekla Hikairi a všichni se jí vydali hledat. Někteří jako Nelly a Tatsumi moc nechtěli ale Yoko byla velitelka a poslouchat se jí muselo. Yuuki zatím chodila po lese a rozsekávala všechno co se jí dostalo pod ruku. No nakonec si sedla pod strom a vzala si do rukou fotku svojí sestry, Do očí jí vyhrkly slzy ale zatlačila je. Po celém lese se ozývaly hlasité výkřiky Yammamury a Elerie a Hikairi které volaly Yuuki. Moyako s Yoko se jí vydaly hledat samy. A Nelly s Mitsuki? Ty si jen brousili Katany. Yoko za chvíli spatřila Yuuki. "HEJ YUUKI" Zakřičela Yoko. "Omlouvám se" Řekla když se Yuuki na ní podívala. "Já jen máme spolupracovat a vy se tam hádáte jak malé děti a já prostě tohle nemám ráda" Řekla Yuuki. "Ty si říkala že tě vyhodili z klanu mě taky" Řekla Yoko a pak se zvedla a podala Yuuki ruku. "PojĎ ostatní už čekají" Jakmile to dořekla usmála se. Když došly k ostatním už tam byl i Moyako taky se omluvil Yuuki. Ta se jen usmála a řekla že je to v pořádku. "Takže dnes večer v 19:00 před bránou Konohy. Yuuki tam už bude s ANBU jednotkami a já musím ještě něco zařídit". Řekla Yoko a všichni se vydaly jiným směrem.
Yuuki šla za ANBU, Nelly šla do lesa, Mitsuki šla trénovat, Hikairi šla ještě za Sasukem protože jí něco chtěl, Eleria šla s Moyakem na ramen, Yammamura se šla jen tak podívat do Konohy a Yoko šla za Tsunade.
U Tsunade:
"Tsunade potřebuji ještě pár lidí jako doprovod." Řekla Yoko. "Ano mám tady pár lidí volných je to Neji Hyuuga, Kiba Inuzuka, Rock Lee a Sasuke Uchiha." "Dobře beru je" Řekla Yoko a odešla z kanceláře. V 19:00 byli na srazu všichni. "Takže když jsme tu všichni můžeme vyrazit." Řekla Yuuki a všichni vyrazili.

Příští kapitola:
Setkání
Co se stane když se naši hrdinové střetnou s Akatsuki?
To vše v příštím díle.

Světlo z hlubin Temnoty-Recenze

20. května 2009 v 19:08 | Sakura3021+ YuukiV dávných dobách kdy ještě neexistovali ninjové a svět ovládala temnota kdy svět upadal do záhuby se zjevilo 8 ninjů. Někteří z nich byli dobří a někteří byli i zabijáci ale v ten den to nikdo neřešil. Tito ninjové měli jediný úkol a ten byl zachránit svět před jistou zkázou. 8 ninjů kteří se ani neznaly a možná byli i nepřátelé na život a na smrt se na jeden den staly přáteli. A to v ten den kdy se všechny jejich schopnosti staly jednou která si říkala světlo. Světlo dokázalo zachránit svět a zapečetit temnotu do obrovského kamene na dně obrovské jámy. Ten den zvítězilo Světlo nad Temnotou ale jejich souboj nekončí protože Temnota se nevzdává.
Uběhlo několik tisíciletí a v 7 vesnicích se přesně 13.5. ale nemuselo to být ve stejný rok narodilo 8 dětí. Každý rok přesně v tento den se nikdo nenarodí kromě těch dětí co se tento den už narodili a to bylo těch 8 dětí. Každé bylo dávným potomkem těch co zachránili svět před jistou záhubou byli to potomci těch co si říkali světlo. Každý měl stejné schopnosti jako jejich předchůdci. Bylo předurčeno že těchto 8 dětí se někdy narodí. Sice se narodí ve stejný den ale nemusí to být ve stejný rok.
Temnota mezitím spřádala temné plány na to jak se dostat z tohoto vězení a v pečeti našla skulinku. Ano a za chvíli už byla pečeť skoro zničená. Ale ještě držela. Nad 5 velkými ninjovskými národy se utvořil černý kruh. Každý vycítil přítomnost zla. Proto Tsunade hokáge vesnice skryté v listí zavolala do 7 vesnic ať jim pošlou jejich nejsilnějšího ninju. 7 ninjů se vypraví na cestu do Konohy. Netuší že oni mají být ti co zachrání svět. V Konoze se poprvé setkají a seznámí se s osmým ninjou. Tsunade jim dá misi a ta mise bude podívat se co se děje za hranicemi 5 velkých ninjovských národů, ale na cestě je potkají neuvěřitelné nástrahy které jim temnota přichystala. Zbývá jen několik týdnů než se Temnota dostane na svobodu a 8 ninjů jí musí za každou cenu vrátit zpátky nebo navždy zničit.
Podaří se jim to? Budou vůbec schopni následovat jejich předchůdce? A proč zrovna oni? Dokáží se vypořádat s temnými nástrahami Temnoty? A změní se celý jejich dosavadní život? A co přátelství dokáží mezi sebou najít opravdové přátelství? To vše v povídce Světlo z hlubin Temnoty.

Světlo z hlubin Temnoty-postavy Eleria Hyuuga

19. května 2009 v 20:57 | Sakura3021(Yoko)+Yuuki
Voláš sa Eleria Hyuuga, máš 17 a pochádzaš z Hviezdnej. Tvoje spriazdnené zviera je Líška ktorá sa volá Niss.Tvoji rodičia ta nechcela a tak si utiekla do lessa. Tam ta ale napadli Akatsuki, no ninjovia z Konohy ta zachránili.

Yammamura Kaori

19. května 2009 v 20:56 | Sakura3021(Yoko)+Yuuki


1)Yammamura Kaori
2)15
3)Kiba Inuzuka
4)Vieš byť krutá ale aj priatelská, dobré bojové schopnosti, pekná
5)Tvoju rodinu vyvraždil Orochimaru keď si mala 2 roky. Vyrastala si u babičky ktorá ta učila bojovať.
6)Vlk
7)Suna
8)Ninjutsu
9)Pohodová aj nervák

Světlo z hlubin Temnoty-postavy Mitsuki Nomiya

19. května 2009 v 20:23 | Sakura3021+ Yuuki

Voláš sa Mitsuki Nomyia, máš 15 a žiješ v dedine ukrytej v Snehu. Tvoje zpriaznené zviera je Had, ktorého meno je Hachi.
Povaha: Si nerozhodná ale v celku milá osôbka
Minulosť: Keď si mala 10 vyvraždila si klan, a pridala si si do zbierky telá 2 Hokágov 1 a 4
Techniky: Tvoje techniky majú vedšinou Zemský charakter